Solar modely fēnix 7S

Rose Gold with Light Sand Band
fēnix 7S Solar
Rose Gold with Light Sand Band
Slate Gray with Black Band
fēnix 7S Solar
Slate Gray with Black Band

Solar model fēnix 7

Slate Gray with Black Band
fēnix 7 Solar
Slate Gray with Black Band

Solar model fēnix 7X

Slate Gray with Black Band
fēnix 7X Solar
Slate Gray with Black Band

VYDRŽTE DLHŠIE. BUĎTE SILNEJŠÍ. SEDEM DNÍ V TÝŽDNI.
S odolnými multišportovými GPS hodinkami fēnix 7 Solar zvládnete každú športovú alebo outdoorovú výzvu. Jeho solárna nabíjacia šošovka Power Glass™ využíva slnečnú energiu na predĺženie výdrže batérie - napája pokročilé tréningové funkcie, športové aplikácie, senzory na monitorovanie zdravia a wellness a ďalšie.

ikonky fenix 7 Solar
fenix 7 Solar
NAVRHNUTÉ PRE VÁŠ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Aktualizovaný ultraodolný dizajn má veľký
1,4" displej a 51 mm puzdro - model 7X
1,3" displej a 47 mm puzdro - model 7

1,2" displej a 42 mm puzdro - model 7S
z polyméru vystuženého vláknami. Hodinky sú testované podľa amerických vojenských štandardov na odolnosť voči teplu, nárazom a vode.

DOTYKOVÝ DISPLEJ A TLAČIDLÁ

Dôveryhodné tlačidlové ovládanie, ktoré funguje v akomkoľvek prostredí, sa spája s novým citlivým rozhraním dotykového displeja na rýchly prístup k výberom a funkciám.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

Prispôsobte vzhľad hodiniek svojmu životnému štýlu vďaka štýlovému telu z nehrdzavejúcej ocele.

Transformácia
námahy
na radosť.

PREDINŠTALOVANÉ ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE
PREDINŠTALOVANÉ ŠPORTOVÉ APLIKÁCIE

Používajte predinštalované profily aktivít pre beh na dráhe, plávanie, beh, cyklistiku, pešiu turistiku, veslovanie, lyžovanie, golf, surfovanie, indoorové lezenie a ďalšie.

LYŽOVANIE
LYŽOVANIE

Zostaňte informovaní, keď ste na snehu. Tento predinštalovaný profil pomáha rozlišovať medzi lyžovaním a stúpaním. Zobrazuje metriky špecifické pre výstup alebo zostup.

XC SKI DYNAMICS
XC SKI DYNAMICS

V spojení s hrudným pásom HRM-Pro™ (predáva sa samostatne) pomáha meranie výkonu na lyžiach merať skutočné zaťaženie pri bežkárskom tréningu.

SURFOVACIE FUNKCIE
SURFOVACIE FUNKCIE

Tieto hodinky spolupracujú s widgetom Surfline®, ktorý vám poskytne informácie o prílive a odlive, výške vlny, vetre a hodnotení surfovania na piatich najbližších miestach, a tiež spolupracujú s aplikáciou Surfline Sessions™ na vytváranie videí každej vlny, na ktorej jazdíte pred kamerou Surfline.

MTB GRID A FLOW
MTB GRID A FLOW

Sledujte detaily každej jazdy pomocou metrík horskej cyklistiky a špecializovaných meraní Grit™ a Flow™, ktoré hodnotia obtiažnosť trate, plynulosť zjazdu a poskytujú vám skóre, ktoré môžete nabudúce prekonať.

HIIT WORKOUTS
HIIT WORKOUTS

Pomocou tohto profilu aktivity s rôznymi časovačmi môžete sledovať svoje tréningy HIIT vrátane AMRAP, EMOM, Tabata a vlastných tréningov. Nastavte počet kôl, intervaly cvičenia/odpočinku a ďalšie.

NÁVRHY DENNÝCH TRÉNINGOV
NÁVRHY DENNÝCH TRÉNINGOV

Ak chcete získať tréningové pokyny, ktoré zohľadňujú vás a vašu úroveň kondície, získajte denné odporúčania na beh a jazdu na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a stavu tréningu.

VISUAL RACE PREDICTOR
VISUAL RACE PREDICTOR

Na základe vašej bežeckej histórie a celkovej úrovne kondície táto funkcia poskytuje odhad, aké by mohlo byť vaše tempo na vzdialenosť, ktorú chcete zabehnúť. Údaje o trendoch ukazujú, aký vplyv má váš tréning v priebehu času.

PACEPRO™ TECHNOLÓGIA
PACEPRO™ TECHNOLÓGIA

Prvá funkcia svojho druhu PacePro vám pomáha udržiavať tempo pomocou pokynov počas behu.

CLIMBPRO FUNKCIA
CLIMBPRO FUNKCIA

Pomocou plánovača stúpaní ClimbPro môžete v reálnom čase sledovať informácie o aktuálnych a nadchádzajúcich stúpaniach vrátane sklonu, vzdialenosti a prevýšenia, ako aj o klesaniach a rovinách.

VÝKONNOSTNÉ METRIKY
VÝKONNOSTNÉ METRIKY

Zobrazte si pokročilé tréningové metriky, ktoré zahŕňajú odhady dynamiky behu, VO2 max, poradcu pre regeneráciu a ďalšie.

REAL-TIME STAMINA
REAL-TIME STAMINA

Sledovanie podávanú námahu s možnosťou prispôsobenia nastavení. Vyhnite sa vypáleniu. Funkcia vám umožní sledovať úroveň vyčerpania v reálnom čase pri bežeckých a cyklistických aktivitách.

ČAS NA ZOTAVENIE
ČAS NA ZOTAVENIE

Po každom tréningu vám čas na zotavenie umožní zistiť, kedy budete pripravení na ďalší náročný tréning. Dokonca zohľadňuje intenzitu tréningu a faktory, ako je stres, denná aktivita a spánok.

Pohybujte sa
na vychodených
cestách
alebo mimo nich.

MULTI-GNSS PODPORA
MULTI-GNSS PODPORA

Prístup k viacerým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS a Galileo) na sledovanie v náročnejších prostrediach ako len GPS.

ABC SENZORY
ABC SENZORY

Navigujte sa na ďalšej trase pomocou snímačov ABC vrátane výškomera pre údaje o nadmorskej výške, barometra na monitorovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK
MAPY GOLFOVÝCH IHRÍSK

Získajte prístup k plnofarebným mapám CourseView pre viac ako 42 000 golfových ihrísk po celom svete a využite funkciu zameriavania tlačidlami a funkciu PlaysLike Distance.

LYŽIARSKE MAPY
LYŽIARSKE MAPY

Vyrazte na zjazdovky s predinštalovanými topografickými mapami a použite mapy SkiView™ na zobrazenie názvov zjazdoviek a hodnotenia náročnosti pre viac ako 2000 lyžiarskych stredísk po celom svete.

MULTI-CONTINENT TOPO MAPY
MULTI-CONTINENT TOPO MAPY

Stiahnite si do hodiniek požadovanú topografickú mapu z edície TopoActive
cez Wi-Fi, s pokrytím po celom svete. V hodinkách je predinštalovaná mapa TopoActive Europe s podporou automatického prepočtu optimálnej trasy k cieľu. Zobrazte si terén, nadmorské výšky, vrcholy, parky, pobrežia, rieky, jazerá a ďalšie geografické prvky.

PRED VAMI
PRED VAMI

Získajte prehľad o vybraných bodoch POI pred vami. Zobrazte si výkonnostné metriky, medzičasy a vzdialenosť/prevýšenie - plus prehľad kľúčových bodov trasy, ktoré sa blížia.

POWER MANAGER
POWER MANAGER

Zobrazte si, ako rôzne nastavenia a snímače ovplyvňujú výdrž batérie hodiniek, aby ste mohli priebežne vykonávať zmeny na predĺženie životnosti batérie.

VÝDRŽ BATÉRIE
VÝDRŽ BATÉRIE

Interná dobíjateľná lítiová batéria poskytuje až 18 dní výdrže v režime inteligentných hodiniek, 57 hodín v režime GPS a až 57 dní v režime šetrenia batérie.

VÝDRŽ BATÉRIE
VSTAVANÁ BATERKA

Zabudovaná multi-LED baterka vám pomôže pri orientácii za zhoršených svetelných podmienok a poskytne rýchly prístup k jasnému, stabilnému lúču osvetlenia. (MODEL 7X SOLAR)

Spoznajte lepšie svoje telo vďaka nepretržitému sledovaniu zdravia.

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ
PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Hodinky neustále snímajú váš pulz a upozornia vás, ak je počas odpočinku príliš vysoký alebo príliš nízky. Pomáhajú tiež merať, ako intenzívne pracujete počas aktivít - dokonca aj počas plávania.

PULSE OX
PULSE OX

Na aklimatizáciu v nadmorskej výške alebo monitorovanie spánku slúži snímač Pulse Ox, ktorý pomocou svetelných lúčov na zápästí odhaduje, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík.

SLEEP SCORE A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU
SLEEP SCORE A POKROČILÉ MONITOROVANIE SPÁNKU

Získajte úplný prehľad o fázach ľahkého, hlbokého a REM spánku. Všetko si môžete pozrieť na špeciálnom widgete, ktorý obsahuje výsledky a poznatky o vašom spánku.

BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR
BODY BATTERY™ ENERGY MONITOR

Optimalizujte energetické rezervy svojho tela pomocou variability pulzu, stresu, spánku a ďalších údajov, aby ste zistili, kedy ste pripravení byť aktívni a kedy možno budete potrebovať odpočinok.

SLEDOVANIE DÝCHANIA
SLEDOVANIE DÝCHANIA

Zistite, ako dýchate počas dňa, počas spánku, počas dychových cvičení a jogových aktivít.

ČINNOSŤ MONITOROVANIA ZDRAVIA
ČINNOSŤ MONITOROVANIA ZDRAVIA

Táto funkcia využíva údaje z rôznych snímačov telesného stavu hodiniek a pomáha na prvý pohľad sledovať vaše denné biometrické a wellness trendy.

SLEDOVANIE HYDRATÁCIE
SLEDOVANIE HYDRATÁCIE

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín ako pripomienku, aby ste zostali hydratovaní. Môžete si dokonca nastaviť automatický cieľ hydratácie, ktorý sa prispôsobí na základe toho, koľko sa potíte počas aktivít.

SLEDOVANIE ZDRAVIA ŽENY
SLEDOVANIE ZDRAVIA ŽENY

Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať svoj menštruačný cyklus a tehotenstvo. Zaznamenajte svoje fyzické a emocionálne symptómy a dozviete sa viac o tréningu a výžive.

Zostaňte v spojení
počas života
na cestách.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete prijímať e-maily, správy a upozornenia priamo na hodinkách.

HUDBA
HUDBA

Stiahnite si skladby a zoznamy skladieb z kont Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné). Používajte bezdrôtové slúchadlá na počúvanie bez telefónu.

BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY™
BEZKONTAKTNÉ PLATBY GARMIN PAY™

Zaplaťte rýchlo a jednoducho bezkontaktne hodinkami vďaka aplikácii Garmin Pay™.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Po spárovaní hodiniek a telefónu sa môže vaša poloha v reálnom čase odosielať kontaktom manuálne alebo - počas vybraných outdoorových aktivít - automaticky pomocou zabudovanej detekcie udalostí.

OBCHOD CONNECT IQ™
OBCHOD CONNECT IQ™ 

Po spárovaní s kompatibilným zariadením si môžete stiahnuť vlastné vzhľady hodiniek, pridať dátové polia a získať aplikácie a widgety z obchodu Connect IQ Store.

Remienky QuickFit® vám umožnia prispôsobiť si štýl bez použitia náradia.
Pozrite si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect.
Prispôsobenie zariadenia Garmin pomocou obchodu Connect IQ.

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.