top offline web page builder

FÉNIX 5S

FÉNIX 5

FÉNIX 5X

fēnix 5X

Prekonajte včerajšok s istotou , že trafíte naspäť. fēnix 5X sú nekompromisné multišport GPS hodinky s plnohodnotnou mapovou navigáciou.

Pri tréningu vám fénix 5X ponúkne také široké možnosti, že budete mať pocit, že máte osobného trénera. Optický pulzomer na zápästí a  výkonnostné metrikyvám budú každodenným priateľom. Všetky modely 5X majú Wi-Fi® a odolné zafírové sklíčko.

Mapa TOPO Europe

fēnix® 5x vám umožni vedieť , čo sa nachádza vo vašom okolí. Cieľové destinácie, stránka "okolo mňa", POI a funkcie ako Okružný výlet- ktorá vám umožní zadať vzdialenosť pre beh alebo cyklistiku. Prehľadné navigačné povely vás včas informujú o blížiacej sa odbočke.

5 X Sapphire Slate Grey 
Black band

5 X Sapphire  Slate Grey 
Metal band 

Zlepšite svoj výkon a vzhľad

Aby ste mohli využívať pokročilé tréningové funkcie a fyziologické merania, používajte HRM-Run™, HRM-Tri™ alebo HRM-Swim™ pulzomery. Zmente vzhľad svojich hodiniek fénix s množstvom dostupných remienkov Quickfit.


TRÉNUJTE BEZ OBMEDZENÍ.


Trailový bežci dostanú to najlepšie z výkonu fénix 5X v odolnom robustnom prevedení. Už počas behu máte nadosah rozsiahle údaje, o vašom výkone a samozrejme funkcie na orientáciu v neznámom teréne rozšírené o mapovú navigáciu . Automatická funkcia climb/run a počítadlo nastúpaných metrov Climb Odometer završujú rozsiahly bežecký profil.


ELEVATE™ PLNE INTEGROVANÝ PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ


AUTO CLIMB/RUN FUNKCIA


CLIMB ODOMETER


GPS/GLONASS


AŽ 35 HODÍN V REŽIME ULTRATRAC™.


OBJAVUJTE S ISTOTOU


Pre dobrodruhov, alpinistov a nadšencov outdooru fénix 5 ponúka klasické ABC navigačné funkcie doplnené o satelitný príjem GPS a GLONASS. Táto kombinácia vám zaručí bezpečné dosiahnutie vytýčených cieľov.


Nové - GROUP TRACK


ZÁZNAM TRASY


TRACBACK® NAVIGÁCIA NA ZAČIATOK TRASY


AUTOMATICKÁ KALIBRÁCIA VÝŠKOMERU A KOMPASU 


LIVETRACK  VIA GARMIN CONNECT™ NAŠU ONLINE KOMUNITU

BEHAJTE S POKROČILÝMI BEŽECKÝMI FUNKCIAMI


fēnix 5 je vybavený pokročilými bežeckými funkciami, ktoré vám okrem kondície pomôžu zlepšiť aj bežeckú formu. Metriky vám umožnia detailne sledovať svoju efektivitu a zlepšenie. Toto všetko je perfektne zkombinované v miniaplikácií  Performance Widget.


Nové - TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ


Nové - TRAINING EFFECT 2.0


Nové - ELEVATE™ PLNE INTEGROVANÝ PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ


PRIPRAVENOSŤ NA VÝKON


KADENCIA


Pre plné využitie pokročilých metrík pripojte hrudný pás HRM-Run™ :


LAKTÁTOVÝ PRAH


VERTIKÁLNA OSCILÁCIA A POMER


DOBA KONTAKTU SO ZEMOU A ROVNOVÁHA

KVALIFIKUJTE SA AJ BEZ VÝMENY HODINIEK.


fēnix 5S umožňuje triatlonistom trénovať múdrejšie a súťažiť tvrdšie, aj vo vode a v sedle. Pokročilé metriky sú dostupné pre plávanie, cyklistiku aj beh. Využite všetky možnosti aby ste trénovali efektívnejšie.


BEŽECKÉ METRIKY


Nové - CYKLISTICKÉ METRIKY


NEW - TRÉNINGOVÝ STATUS


NEW - TRÉNINGOVÁ ZÁŤAŽ


Nové - ELEVATE™ PLNE INTEGROVANÝ PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ


POKROČILÉ PLAVECKÉ METRIKY A DRILL LOG

SMART NOTIFIKÁCIE


Upozornenia na emaily, SMS, hovory a iné priamo navašom zápästí. fēnix prijíma bezdrôtový signál s kompatibilného smartfónu a umožňuje zobrazenie upozornení na displeji a ukladá ich pre neskoršie prečítanie. Medzi ďalšie funkcie patrí automatický upload aktivít na Garmin Connect alebo funkcia LiveTracking.

Garmin Connect™

Pri synchronizácií vašich hodiniek fēnix a fēnix Chronos sa vaše aktivity automaticky uploadujú do vášho konta na Garmin Connect, našu online fitness komunitu. Tu si môžete ukladať záznamy, tréningy a zdieľať vaše víťazstvá na sociálnych sieťach.

CONNECT IQ™

Prispôsobte vzhľad afunkcie  svojich  fēnix a fēnix Chronos s aplikáciami, dátovými poliami, pozadiami a widgetmi úplne zdarma.

VYTVORTE SI VLASTNÝ WATCHFACE
Dodajte charakter a jedinečnosť svojim hodinkám s aplikáciou Face It.

Face It vám umožní použiť akúkoľvek fotku z vášho telefónu a vytvoriť z nej pozadie vašich hodiniek.

SLEDUJTE NÁS

blog