top mobile website development

Jeden život žiadne limity !
Ak je toto vaše pravidlo, tak fénix Chronos sú hodinky pre vás. Vyrobené z prémiových šperkárskych materiálov, určujú laťku v kvalite, výkone a smart technológiach pre športovca/dobrodruha.

fēnix Chronos Steel
s koženým remienkom

fēnix Chronos Steel
s kovovým náramkom

fēnix Chronos Titanium
s hybridným titánovým remienkom

fēnix Chronos Steel
s koženým remienkom

Telo z odolnej chirurgickej ocele 316L a 49 mm lunetou s rovnakého materialu s 24h detailom pre GMT a plne integrovanou EXO™ anténou pre príjem GPS + GLONASS. Vodotesné 10 ATM .
Hodinkové sklíčko je vyrobená z vysoko odolného kryštalického zafíru.

Tento model má hnedý koženný remienok v retrodizajne s ručne šitými švami v kontrastnej farbe. Vnútorná vrstva je vyrobená z nubucku. Rýchloupínanie remienkov umožňuje výmenu bez použitia nástrojov. V balení sa nachádza aj športoý remienok zo silikónu s rýchloupínacím mechanizmom.

PRODUKT SA DÁ ZAKÚPIŤ LEN VO VYBRANÝCH PREDAJNIACH

Zlepšite svoj výkon a vzhľad

Aby ste mohli využívať pokročilé tréningové funkcie a fyziologické merania, používajte HRM-Run™, HRM-Tri™ alebo HRM-Swim™ pulzomery. Zmente vzhľad svojich hodiniek fénix Chronos s množstvom dostupného príslušenstva.

SMART FUNKCIE


fēnix Chronos umožňuje smart notifikácie, vďaka ktorým prijímate upozornenia na emaily, SMS, prichádzajúce hovory a upozornenia zo sociálnych sieti priamo na vašich hodinkách. Či už ste na bežeckej trati, golfovom ihrisku jednoducho vtedy, keď nie ste v kancelárií. Hodinky sú bezdrôtovo spojené s vašim kompatibilným smartfónom4 a ukazujú ich primo na displeji na vašom zápästí, takže už nemusíte vyťahovať telefón zakaždým keď dostanete novú správu.

VÝKON A NAVIGÁCIA


fēnix Chronos poskytuje plnohodnotnú navigáciu kedykoľvek sa ocitnete mimo vychodeného chodníka vďaka GPS/GLONASS plus ABC senzorom (výškomer, barometer a kompas) . GPS technológia presne určí vašu polohu, umožní zaznamenať váš pohyb a s aktivitou spojené údaje ako napr. vzdialenosť, rýchlosť, čas atď. Funkcia TracBack® vám pomôže dostať sa späť na bod, na ktorom ste začali.GPS vám tiež umožní označovať a navigovať sa k bodom ako prejazdové body, parkovisko, prístrešky záchranári a iné. Integrovaný 3D kompas vám umožní držať správny smer aj počas pohybu.


Veľa aktivít si vyžaduje presné údaje o nadmorskej výške, preto prichádza fēnix Chronos s vysokocitlivým barometrickým výškomerom. Autokalibračná funkcia používa GPS na automatickú korekciu výšky počas používania aby sa predošlo prirodzenej deviácií spôsobenej zmenou tlaku. Barometer kontinuálne monitoruje zmeny v tlaku vzduchu a umožňuje predvídať zmeny počasia a riziko búrky.

HISTÓRIA


Tá najpokročilejšia technológia je tá, ktorá vám dáva prehľad. Od samého začiatku, keď zme začali pracovať na GPS technológiach pre profesionálne využitie sme pracovali aj na zariadeniach pre rekreačné účely. Postupne sme získali reputáciu spoľahlivých a inovatívnych zariadení. Profesionáli, športovci aj dobrodruhovia sa spoliehajú na naše zariadenia aj v tých najťažších podmienkach lebo vedia, že im vždy poskytnú informácie, ktoré potrebujú.


Ani dnes, keď sme sa stali svetovým lídrom GPS technológií to nie je iné. Neustále pridávame nové spoľahlivé funkcie do každého produktu so zámerom, aby sa používali ešte jednoduchšie. Novinkou ale je používanie materialov vysokej hodnoty. To robíme nielen preto aby sme naplnili očakávanie skvelej funkcionality, ale aj dodali vysokú estetickú úroveň.

DESIGN


Naši atléti a profesionáli dnes vyžadujú nekompromisný dizaj, ktorý funguje "pri práci aj pri hre". Používane ušľachtilé materiály ako titán, či nerezová oceľ, zafírové sklo a vysoko odolné polymery aby sme dosiahli vysoký štandard spracovania a technologický náskok našich GPS športových hodiniek. Výsledkom je úžasná kombinácia funkcionality a športového dizajnu, ktorý právom nesie odkaz celej histórie značky Garmin. V skratke, naše hodinky vezerajú tak úžastne ako fungujú.

INOVÁCIA


Garmin predefinoval GPS navigáciu pre celý svet tým, že zvýšil jej spoľahlivosť a intuitívnosť. Boli a sme priekopníkom používania GPS a bezdrôtových senzorov v športe. Naše hodinky boli prvé, ktoré umožňovali použitioe smart technológií a konektivitu.


Nabalené funkciami a smart technológiou sa stala séria fēnix® najpokročilejším nástrojom pre profesionálov a nadšencov športu a pohybu v prírode. Keď je vaša reputácia na fronte, naše hodinky sú na vašom zápästí.

KVALITA


Reputácia produktov Garmin poskytujúcich spoľahlivé a odolné zariadenia na navigáciu aj v tom najťažšom prostredí pochádza zo života nespočetmného množstva profesionálov , pilov, náorníkov, objaviteľov a športovcov. AJ preto naši inžinieri používajú tie najprísnejšie kritéria počas vývoja a testovania nových produktov. Naše interné testovacie procesy zaručujú aby sme obstáli na výbornú aj vo všetkých testoch pre vojenské a civilné zložky, či nezávislých testoch. Toto je jediný spôsob ako to chceme robiť.

Garmin Connect™

Pri synchronizácií vašich hodiniek fēnix a fēnix Chronos sa vaše aktivity automaticky uploadujú do vášho konta na Garmin Connect, našu online fitness komunitu. Tu si môžete ukladať záznamy, tréningy a zdieľať vaše víťazstvá na sociálnych sieťach.

CONNECT IQ™

Prispôsobte vzhľad afunkcie  svojich  fēnix a fēnix Chronos s aplikáciami, dátovými poliami, pozadiami a widgetmi úplne zdarma.

VYTVORTE SI VLASTNÝ WATCHFACE
Dodajte charakter a jedinečnosť svojim hodinkám s aplikáciou Face It.

Face It vám umožní použiť akúkoľvek fotku z vášho telefónu a vytvoriť z nej pozadie vašich hodiniek.

SLEDUJTE NÁS

blog